Dobre Krzesło

Czym jest
Dobre Krzesło?

Kliknij na punkty
by dowiedzieć się więcej

Naszym celem było stworzenie kształtu siedziska odzwierciedlającego krzywizny kręgosłupa. Efekt jaki uzyskaliśmy to nietypowy design oraz seria krzeseł mających na celu kształtowanie prawidłowej pozycji siedzącej.
Dobre Krzesło powstało w oparciu o badania zespołu naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki.

Wyprofilowane oparcie

Elastyczna forma oparcia pozwala na tzw. „dynamiczny siad” pozwalający na ciągłą pracę mięśni jednocześnie nie pozostawiając ich w odrętwieniu.

Kąt oparcia mobilizuje pracę mięśni rdzeniowych wzmacniając kręgosłup.

Specjalna konstrukcja

Konstrukcja krzesła zapewnia dłuższy czas użytkowania dzięki unikalnej technologii produkcji.

Odpowiednie siedzisko

Wypukła forma siedziska umożliwia prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków pozostawiając je w naturalnej pozycji.

Wszystkie krawędzie siedziska są odpowiednio zaokrąglone, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

1
2
3
1
2
3

Zalety Dobrego Krzesła

Dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

Jest wiele czynników, które wyróżniają Dobre Krzesła. Oprócz parametrów zdrowotnych istotna jest jakość produkcji, zastosowane mechanizmy i komponenty czy wytrzymałość produktu.

Jakość Entelo

Tworzymy produkty wyróżniające się jakością. Dokładamy wszelkich starań do każdego etapu produkcji krzeseł i pozostałych mebli. Od lat specjalizujemy się w szyciu i tapicerowaniu, zwracając uwagę na detale, które czynią nasze krzesła wyjątkowymi. Dobre Krzesło produkowane jest w Polsce, w zakładzie Entelo, gdzie podlega kontrolom jakości przez wyspecjalizowany zespół.

Wysoka jakość
Produkcja 
w Polsce
Liczne certyfikaty
Dbałość o detale i wykończenie
Nowoczesny i unikatowy design
Liczne pozytywne opinie
Entelo Kontakt

Czas na kontakt!

Od wielu lat działamy na rynku krzeseł dziecięcych i biurowych. Dzięki temu możemy się poszczycić wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy do poznania świata Entelo z bliska.

    Entelo Kontakt