Sieci meblowe

Rozpocznij współpracę

Rozbuduj asortyment Twojego sklepu

Wielu z naszych Klientów poszukuje Dobrych Krzeseł w sklepach meblowych. Sprawdzenie produktów bezpośrednio pozwala na szybsze podjęcie decyzji co do zakupu. Z pewnością Dobre Krzesło urozmaici posiadany asortyment w sklepie meblowym i zwiększy zainteresowanie ofertą krzeseł obrotowych.

Współpraca w sześciu krokach

1. Omówienie współpracy

Nasz przedstawiciel podczas spotkania handlowego zaprezentuje nasz asortyment oraz omówi możliwe formy współpracy.

2. Przygotowanie warunków współpracy

Po zapoznaniu się z Twoim oczekiwaniami przedstawimy spersonalizowane warunki współpracy, które najbardziej będą pasowały do profilu Twojego sklepu.

3. Dopasowanie asortymentu

Przy współpracy z Twoim działem produktu dopasujemy kolekcję Dobrych Krzeseł do Twojej oferty mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując produkcję Dobrych Krzeseł w Twojej marce.

4. Podpisane umowy

Podpisanie umowy stanowi formalne rozpoczęcie naszej współpracy, dzięki czemu poznasz główne zasady i funkcjonalności w trybie składania zamówień i ich realizacji.

5. Wdrożenie oferty

W zależności od ustalonej formy współpracy dostarczymy materiały marketingowe oraz produkty ekspozycyjne. Dbamy o najwyższą jakość prezentacji naszego asortymentu w Twojej ofercie.

6. Szkolenie produktowe

Po wdrożeniu oferty przeprowadzimy niezbędne pokazy i szkolenia produktowe z zespołem dedykowanym do sprzedaży produktów Entelo.

Entelo Kontakt

Czas na kontakt!

Od wielu lat działamy na rynku krzeseł dziecięcych i biurowych. Dzięki temu możemy się poszczycić wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy do poznania świata Entelo z bliska.

    Entelo Kontakt