Projekty indywidualne

Twoje Krzesło musi być wyjątkowe

Dobre Krzesło dla firm

Tworzymy z pasją, wybieramy jakościowe materiały i produkty aby Dobre Krzesło było integralną częścią Waszej przestrzeni. Entelo wykonało już wiele niepowtarzalnych projektów dla firm, które pozwalają spełniać warunki ergonomicznych stanowisk pracy i funkcjonalnych rozwiązań.

 

Czym jest
Dobre Krzesło?

Naszym celem było stworzenie kształtu siedziska odzwierciedlającego krzywizny kręgosłupa. Efekt jaki uzyskaliśmy to nietypowy design oraz seria krzeseł mających na celu kształtowanie prawidłowej pozycji siedzącej.
Dobre Krzesło powstało w oparciu o badania zespołu naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki.

Nasze realizacje

Wyposażamy kompleksowo szkoły, przedszkola, biura, budynki mieszkalne i pracownicze. Projektujemy z Wami i tworzymy przestrzeń na miarę Waszych potrzeb.

Czas na kontakt!

Od wielu lat działamy na rynku krzeseł dziecięcych i biurowych. Dzięki temu możemy się poszczycić wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy do poznania świata Entelo z bliska.

    Masz pytania?

    Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.

    Osoba kontaktowa

    Arkadiusz Wróblewski

    Dyrektor sprzedaży