Sklepy internetowe

Współpracuj z nami

Rozbuduj asortyment Twojego sklepu internetowego

Od lat budujemy sieć sprzedaży internetowej naszych produktów, współpracując z rzetelnymi i sprawdzonymi firmami. Jeśli nasze produkty wpisują się w specyfikę Twojego sklepu, zacznij sprzedawać we współpracy z nami.

Współpraca w pięciu krokach

1. Omówienie współpracy

Nasz przedstawiciel podczas spotkania handlowego zaprezentuje nasz asortyment oraz omówi możliwe formy współpracy.

2. Przygotowanie warunków współpracy

Po zapoznaniu się z Twoim oczekiwaniami przedstawimy spersonalizowane warunki współpracy, które najbardziej będą pasowały do profilu Twojego sklepu internetowego.

3. Podpisane umowy

Podpisanie umowy stanowi formalne rozpoczęcie naszej współpracy, dzięki czemu poznasz główne zasady i funkcjonalności w trybie składania zamówień i ich realizacji.

4. Wdrożenie oferty

Dostarczymy pliki integracyjne oraz materiały marketingowe. Wiemy jak kluczowy jest rozbudowany content produktowy. Dbamy o najwyższą jakość prezentacji naszego asortymentu w Twojej ofercie.

5. Szkolenie produktowe

Po wdrożeniu oferty przeprowadzimy niezbędne pokazy i szkolenia produktowe z zespołem dedykowanym do sprzedaży produktów Entelo.

Entelo Kontakt

Czas na kontakt!

Od wielu lat działamy na rynku krzeseł dziecięcych i biurowych. Dzięki temu możemy się poszczycić wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy do poznania świata Entelo z bliska.

    Entelo Kontakt