Poznaj Entelo

Jeden kształt,
wiele możliwości

Od lat tworzymy krzesła, które mają celu nauczyć dzieci dobrych nawyków ,,siedzenia”, a dorosłych wspierać w zachowaniu prawidłowej postawy siedzącej. Dobre Krzesło poprzez odpowiednie wyprofilowanie wymaga poprawnego siadu.

Nie od dziś wiadomo jakie skutki niosą ze sobą wady i błędy postawy, które zazwyczaj nasilają się z wiekiem. Na podstawie przeprowadzonych badań, wiemy, w jaki sposób Dobre Krzesło oddziałuje w połączeniu z ćwiczeniami z ruchem na postawę ciała, na zmniejszenie ryzyka odczuwania bólu pleców i mięśni.

Oferta Entelo to już nie tylko Dobre Krzesło, to meble i akcesoria, które dają nam możliwość kompleksowych rozwiązań.

Jakość Entelo

Tworzymy produkty wyróżniające się jakością. Dokładamy wszelkich starań do każdego etapu produkcji krzeseł i pozostałych mebli. Od lat specjalizujemy się w szyciu i tapicerowaniu, zwracając uwagę na detale, które czynią nasze krzesła wyjątkowymi. Dobre Krzesło produkowane jest w Polsce, w zakładzie Entelo, gdzie podlega kontrolom jakości przez wyspecjalizowany zespół.

Wysoka jakość
Produkcja 
w Polsce
Liczne certyfikaty
Dbałość o detale i wykończenie
Nowoczesny i unikatowy design
Liczne pozytywne opinie

Czym jest Dobre Krzesło?

Naszym celem było stworzenie kształtu siedziska odzwierciedlającego krzywizny kręgosłupa. Efekt jaki uzyskaliśmy to nietypowy design oraz seria krzeseł mających na celu kształtowanie prawidłowej pozycji siedzącej.

Dobre Krzesło powstało w oparciu o badania zespołu naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki.

Dobre oparcie

Elastyczna forma oparcia pozwala na tzw. „dynamiczny siad” pozwalający na ciągłą pracę mięśni jednocześnie nie pozostawiając ich w odrętwieniu.

Kąt oparcia zgodny z normą mobilizuje pracę mięśni rdzeniowych wzmacniając kręgosłup.

Dobra konstrukcja

Zapewnia dłuższy czas użytkowania dzięki unikalnej technologii produkcji.

Dobre siedzisko

Wypukła forma siedziska umożliwia prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków pozostawiając je w naturalnej pozycji.

Wszystkie krawędzie siedziska są odpowiednio zaokrąglone, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

1
2
3
1
2
3
Entelo Kontakt

Czas na kontakt!

Od wielu lat działamy na rynku krzeseł dziecięcych i biurowych. Dzięki temu możemy się poszczycić wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy do poznania świata Entelo z bliska.

    Entelo Kontakt